Adres : Tığcılar Mah. 1217 Nolu Sok. No: 5 Adapazarı / Sakarya
Telefon : 0 264 279 24 86
E-Posta : bilgi@ozelgokkusagicocukevi.com
Websitesi : www.ozelgokkusagicocukevi.com
Üyelik Tarihi : 13 Nisan 2013

Özel Gökkuşağı Çocuk Evi

Sakarya’da faaliyet gösteren okulumuz Yeni Cami’nin arkasında Atatürk Bulvarı’na 100 metre uzaklıkta şehir merkezinde müstakil bahçeli ve anaokulu olarak inşa edilmiş bir binadır.

Depremden sonra yapılan binamız oldukça sağlam ve her türlü güvenlik sistemi tam olarak yapılmıştır. Merdivenlerinden metrekaresine, sınıf kapılarından materyallerine kadar MEB’in uyguladığı projeler dahilinde yapılmıştır. Sağlık açısından bütün tabanların merdivenler dahil ahşap olması çocuklara sağlıklı bir ortam yaratmaktadır. Oyun odasında ve sınıflarda zengin materyal, geniş sınıflar, deneyimli ve güler yüzlü kadro, hijyenik ortam, oyun alanları, güneş odası, havuz gibi daha bir çok imkanı bir arada bulabileceğimiz bir dünya.

Dünyada en iyi ve en sağlıklı enerjinin güneş enerjisi olduğu düşünülerek güneş odası hazırlanmıştır. Güneşli günlerde 12 ay boyunca çocuklar 1 saat güneşe çıkarılmaktadır. Ayrıca terasımızda kendinden ısıtmalı, kendini temizleme özelliğine sahip, oldukça hijyenik bir havuzumuz mevcuttur. Haftada 2 gün çocuklarla havuz keyfi yapıyoruz. Kış ortasında güneş açtığında çocuklar hem güneşleniyor hem de sıcak havuzumuzda yüzme imkanı buluyor.

Eğitim, Öğretim, Genel kategorisinde bulunan Özel Gökkuşağı Çocuk Evi sitemize 13 Nisan 2013 tarihinde eklenmiş ve 413 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :