Gerçek Diyetisyenler

Sitesi, 2015 yılında kurulan Diyet Doktorum Sitesi’nin devamı niteliğinde 2016 yılı temmuz ayı itibarı ile hizmet vermeye başlamıştır. Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nin ziyaretçi profilini beslenme ve diyetetik mezunu diyetisyenler ile diyetisyen adaylarının yanı sıra, özel ve kamu sağlık sektörü çalışanları, yöneticileri, hekimler, devlet hastanesi ve üniversite hastanesi çalışan ve yöneticileri, eczaneler, ilaç firmaları, medikal şirketler ve sağlıkla ilgili haberleri araştıran ve sağlık alanı ile ilgilenen ziyaretçiler oluşturmaktadır.

Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nin kayıtlı 900’e yakın mail grubu üyesi bulunmaktadır. Ayrıca Facebook, Twitter ve İnstagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde de çok sayıda üye, takipçi ya da abonesi bulunmaktadır. Bu sosyal medya mecralarında Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nin sayfaları bulunmakta, haberlerin bir kısmı buralarda da yayımlanmaktadır.
Gerçek Diyetisyenler Sitesi, en güçlü “beslenme ve diyetetik sektörel bilgi paylaşımı ve dayanışma siteleri” içinde yer almaktadır.

Gerçek Diyetisyenler Sitesi’nde “Beslenme, diyet ve sağlık” güncel haberleri, iş ilanları, diyetisyenleri bağlayan KPSS gelişmeleri ve kamu personel alım haberleri, etkinlikler, “beslenme, diyet ve sağlık” makaleleri, aktif yaşam bilgileri, “beslenme, diyet ve sağlık” sunumları ile birlikte yalnızca diyetisyenlerin ve diyetisyen adaylarının yararlanabileceği beslenme ve diyetetik dokümanları “indirme merkezi” adı altında ücretsiz olarak sunulmaktadır.
http://www.gercekdiyetisyenler.com

Gerçek Diyetisyenler sitemize 18 Nisan 2017 tarihinde eklenmiş ve 337 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz