Aycup Karton Bardak

7 oz 180 ml kapasiteli, otomat makinelerine, uygun karton bardak ,yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır. Flekso baskı teknolojisiyle üretilir. Kullan at kültüründe en çok tercih edilen üründür. Genellikle sıcak içecek tüketimine (çay, kahve, espresso, cappuccino, latte. vs.) uygun olup, soğuk içecekler içinde kullanılabilir. Standart baskılı desenli olup farklı modellerde üretilmektedir.

İçeriğinde kullanılan 1.sınıf kağıt ham madde sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz. Görünmez nem bariyeri sayesinde içeceklerin yoğunlaşmasını engeller. İçinde barındırdığı madde suyu ve likiti itici özelliğindedir. Sızdırmazlık ve koku yapma riski yoktur. Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur. Enerjiden büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır. Camdan sonra en güvenilir ve sağlıklı üründür. Kullanılıp alıştıktan sonra vazgeçilmezdir. Bir çok dünya ülkesi gibi Türkiye’de yaygın olarak tercih edilmektedir.

Hızlı yaşamın yoğun olarak yaşandığı ofis, işyeri, fabrika, otel, özel davetler, yolcu taşımacılığı gibi aklınıza gelebilecek bir çok mekanda kullanılır. Hızlı şekilde tedarik edilir ve hemen kullanıma hazırdır. Fiyat Bilgisini bu Linkten bizimle temasa geçerek hızlı şekilde alabilirsiniz.
www.aycup.com.tr

Aycup Karton Bardak sitemize 30 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve 346 kişi tarafından ziyaret edilmiş.

İlan Resim Galerisi

Yorumlar

İsminiz
E-Posta Adresiniz
Yorumunuz
İlgili Terimler :